Αναβάθμιση εξοπλισμού για την ποιοτική παροχή υπηρεσιών στους ασθενείς του Νοσοκομείου Καστοριάς
06/12/2022
Παραλάβαμε και εγκαταστήσαμε 4 εξεταστικές ηλεκτροκίνητες κλίνες τροχήλατες μεταβλητού ύψους στον χώρο των Επειγόντων, 2 φορεία μεταφοράς ασθενών μεταβλητού ύψους με δυνατότητα θόλου κάλυψης κατά την μεταφορά σε εξωτερικό χώρο και 1 φορείο ασθενούς τύπου emergency.
Η προμήθεια τους συγχρηματοδοτήθηκε μέσω του προγράμματος ΕΣΠΑ 2014-2020 και του Προγράμματος Δημοσίων Επενδύσεων με την υποστήριξη του Υπουργείου Υγείας, της Περιφέρειας Δυτικής Μακεδονίας και της 3ης ΥΠΕ.
![](https://neakastoria.com/wp-content/uploads/2022/12/anavathmisi-exoplismou_2.jpg)
![](https://neakastoria.com/wp-content/uploads/2022/12/anavathmisi-exoplismou_3.jpg)
![](https://neakastoria.com/wp-content/uploads/2022/12/anavathmisi-exoplismou_4.jpg)
Κάνε κλικ εδώ για να γίνεται συνδρομητής.